251R14S910FV4T
251R14S910FV4T Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 91PF 250V NP0 0603
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 91pF 1%.
Інші пропозиції 251R14S910FV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R14S910FV4T 251R14S910FV4T Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 91pF 1%