251R15S131FV4E
251R15S131FV4E Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 130PF 250V NP0 0805
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 130pF 1%.
Інші пропозиції 251R15S131FV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R15S131FV4E 251R15S131FV4E Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 130pF 1%