251R15S131JV4E
251R15S131JV4E Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 130PF 250V NP0 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 130pF 5%.
Інші пропозиції 251R15S131JV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R15S131JV4E 251R15S131JV4E Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 130pF 5%