251R15S1R4CV4E
251R15S1R4CV4E Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 1.4PF 250V NP0 0805
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.3pF.
Інші пропозиції 251R15S1R4CV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R15S1R4CV4E 251R15S1R4CV4E Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 1.3pF