251R15S2R4DV4E
251R15S2R4DV4E Johanson Technology Inc.
JTI-CAT-MLCC-HighQ.pdf
Виробник: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 2.4PF 250V NP0 0805
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 2.4pF.
Інші пропозиції 251R15S2R4DV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
251R15S2R4DV4E 251R15S2R4DV4E Виробник : Johanson Dielectrics JTI-CAT-MLCC-HighQ-1101025.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 250volts 2.4pF