2520X312C
2520X312C Tri-Star Industries, Inc.
2520X312C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: (MADE IN USA) STRAIGHT HEAT-SET
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.34" Dia x 0.31" H (8.7mm x 7.9mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 36503 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: (MADE IN USA) STRAIGHT HEAT-SET, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.34" Dia x 0.31" H (8.7mm x 7.9mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2520X312C 2520X312C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_C_Series-1901156.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 1/4"-20 Thread Size, 0.312" Installed Length, Brass