2520X375C
2520X375C Tri-Star Industries, Inc.
2520X375C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.34"DIA X 0.38" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.34" Dia x 0.38" H (8.7mm x 9.5mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 9959 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.34"DIA X 0.38" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.34" Dia x 0.38" H (8.7mm x 9.5mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції 2520X375C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2520X375C 2520X375C Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_C_Series-1901156.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 1/4"-20 Thread Size, 0.375" Installed Length, Brass