2528X300H
2528X300H Tri-Star Industries, Inc.
2528X300H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.30" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.30" H (9.5mm x 7.6mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 975 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.30" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.30" H (9.5mm x 7.6mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2528X300H 2528X300H Виробник : RAF Electronic Hardware 2528X300H.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Brass Heat-Set Threaded Inserts, 1/4"-28 Thread Size, 0.300" Installed Length