2528X500H
2528X500H Tri-Star Industries, Inc.
2528X500H.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.50" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm)
Type: Insert
Part Status: Active
на замовлення 274 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.38"DIA X 0.50" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.38" Dia x 0.50" H (9.5mm x 12.7mm), Type: Insert, Part Status: Active.
Інші пропозиції 2528X500H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
2528X500H 2528X500H Виробник : RAF Electronic Hardware Tri_Star_H_Series-1901152.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Brass Heat-Set Threaded Inserts, 1/4"-28 Thread Size, 0.500" Installed Length