Продукція > 3M (TC) > 2552SQ-12(6)
2552SQ-12(6) 3M (TC)
3m-damping-foil-2552.pdf?&fn=3M-Damping-Foil-2552_R3.pdf
Виробник: 3M (TC)
Description: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X12"
Packaging: Box
Color: Silver
Length: 12.00" (304.80mm) 1'
Thickness: 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm)
Tape Type: Aluminum Foil
Width: 12.00" (304.80mm)
Usage: Shielding
Adhesive: Acrylic
Backing, Carrier: Aluminum Foil
Thickness - Adhesive: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Thickness - Backing, Carrier: 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TAPE ALUM FOIL SILVER 12"X12", Packaging: Box, Color: Silver, Length: 12.00" (304.80mm) 1', Thickness: 0.0150" (15.0 mils, 0.381mm), Tape Type: Aluminum Foil, Width: 12.00" (304.80mm), Usage: Shielding, Adhesive: Acrylic, Backing, Carrier: Aluminum Foil, Thickness - Adhesive: 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm), Thickness - Backing, Carrier: 0.0100" (10.0 mils, 0.254mm).