256X115H
256X115H Tri-Star Industries, Inc.
product_Cat.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.12" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.12" H (3.6mm x 2.9mm)
Type: Insert
на замовлення 17822 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.12" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.12" H (3.6mm x 2.9mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
256X115H 256X115H Виробник : RAF Electronic Hardware product_Cat.pdf Screws & Fasteners H Series, 2-56 threaded inserts, 0.115" length