256X115HSS
256X115HSS Tri-Star Industries, Inc.
256X115HSS.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.12" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.12" H (3.6mm x 2.9mm)
Type: Insert
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.12" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.12" H (3.6mm x 2.9mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 256X115HSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
256X115HSS 256X115HSS Виробник : RAF Electronic Hardware 256X115HSS.pdf Screws & Fasteners Made In USA) Tri-Star Tapered Heat-Set Threaded Inserts, Stainless Steel, 2-56 Thread Size, 0.115" Installed Length