256X125C
256X125C Tri-Star Industries, Inc.
632X250C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.13" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.13" H (3.6mm x 3.2mm)
Type: Insert
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.13" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.13" H (3.6mm x 3.2mm), Type: Insert.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
256X125C 256X125C Виробник : RAF Electronic Hardware 632X250C.pdf Screws & Fasteners C Series, 2-56 threaded inserts, 0.125" length