256X157C
256X157C Tri-Star Industries, Inc.
256X157C.pdf
Виробник: Tri-Star Industries, Inc.
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.16" H
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.16" H (3.6mm x 4.0mm)
Type: Insert
на замовлення 10059 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INSERT YELLOW 0.14"DIA X 0.16" H, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Size / Dimension: 0.14" Dia x 0.16" H (3.6mm x 4.0mm), Type: Insert.
Інші пропозиції 256X157C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
256X157C 256X157C Виробник : RAF Electronic Hardware 256X157C.pdf Screws & Fasteners (Made In USA) Straight Heat-Set Threaded Insert, 2-56 Thread Size, 0.157" Installed Length, Brass