Продукція > IBM > 25EMPPC603E2BB200Z
25EMPPC603E2BB200Z IBM
IBMMS00394-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 200MHZ 278FCPBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 278-BBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC EM603e
Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V