Продукція > IBM > 25EMPPC603EBC-166
25EMPPC603EBC-166 IBM
IBMMS00394-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 166MHZ 278FCPBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 278-BBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 166MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC EM603e
Voltage - I/O: 2.5V, 3.3V