Продукція > IBM > 25EMPPC750CBUF166Z
25EMPPC750CBUF166Z
25EMPPC750CBUF166Z IBM
IBMMS00576-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 166MHZ 360CBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 360-BCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 166MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750
Voltage - I/O: 3.3V