Продукція > IDEAL POWER LTD. > 25HK-AB-090A250-CP6
25HK-AB-090A250-CP6
25HK-AB-090A250-CP6 Ideal Power Ltd.
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC DSKTP/WALL MT ADAPT 9V 23W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.98" L x 2.05" W x 1.42" H (101.0mm x 52.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 9V
Output Connector: Power DIN, 2 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 72" (1.83m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cUL, FCC, GS, RCM, TUV, UL
Form: Desktop, Wall Mount (Class II)
Efficiency: 85.96%
Current - Output (Max): 2.5A
Input Connector: IEC 320-C8, Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 23 W
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DSKTP/WALL MT ADAPT 9V 23W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.98" L x 2.05" W x 1.42" H (101.0mm x 52.0mm x 36.0mm), Voltage - Output: 9V, Output Connector: Power DIN, 2 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 72" (1.83m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, cUL, FCC, GS, RCM, TUV, UL, Form: Desktop, Wall Mount (Class II), Efficiency: 85.96%, Current - Output (Max): 2.5A, Input Connector: IEC 320-C8, Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 23 W, Standard Number: 60950-1.