Продукція > IDEAL POWER LTD. > 25HK-AW-240A063-CP
25HK-AW-240A063-CP
25HK-AW-240A063-CP Ideal Power Ltd.
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.81" L x 1.61" W x 1.35" H (71.4mm x 41.0mm x 34.3mm)
Voltage - Output: 24V
Output Connector: Power DIN, 2 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 72" (1.83m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: 84.17%
Current - Output (Max): 630mA
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Standard Number: 60950-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.81" L x 1.61" W x 1.35" H (71.4mm x 41.0mm x 34.3mm), Voltage - Output: 24V, Output Connector: Power DIN, 2 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 72" (1.83m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: 84.17%, Current - Output (Max): 630mA, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Standard Number: 60950-1.