Продукція > IBM > 25PPC405GP-3BB200C
25PPC405GP-3BB200C IBM
IBMMS00989-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 200MHZ 456EPBGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 456-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TC)
Core Processor: PowerPC 405
Voltage - I/O: 3.3V