Продукція > IBM > 25PPC750CXEFP2012T
25PPC750CXEFP2012T
25PPC750CXEFP2012T IBM
IBMMS00670-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU 400MHZ 256BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 256-LBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 400MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750CX
Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V
Supplier Device Package: 256-PBGA (27x27)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 400MHZ 256BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 256-LBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 400MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ), Core Processor: PowerPC 750CX, Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V, Supplier Device Package: 256-PBGA (27x27), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.