Продукція > IBM > 25PPC750FX-FB0513T
25PPC750FX-FB0513T IBM
IBMMS01486-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU IBM25PPC750 700MHZ 292BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 292-BCBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 700MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750FX
Voltage - I/O: 2.5V