Продукція > IBM > 25PPC750FX-FB1013T
25PPC750FX-FB1013T IBM
IBMMS01486-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU IBM25PPC750FX 733MHZ
Packaging: Bulk
Package / Case: 292-BGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 733MHz
Operating Temperature: -45°C ~ 125°C
Voltage - I/O: 1.8V, 2.5V, 3.3V