Продукція > IBM > 25PPC750FX-FB25F3T
25PPC750FX-FB25F3T IBM
IBMMS01486-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: IBM
Description: IC MPU IBM25PPC750 800MHZ 474BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 474-BCBGA Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 800MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C (TJ)
Core Processor: PowerPC 750FX
Voltage - I/O: 2.5V