25RXR50KLF
25RXR50KLF BI Technologies / TT Electronics
Datasheet_SingleTurn%20Trimmer_25-1132202.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 50K Ohms 10% SINGLE TURN
на замовлення 825 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 25RXR50KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25RXR50KLF Виробник : TT Electronics/BI 25.pdf Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE