25SEF330M
25SEF330M Panasonic Electronic Components
SEF_Series_DS.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 79 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.58 A @ 100 kHz
на замовлення 177 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V T/H, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 14mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 125°C, Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 79 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.58 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEF330M 25SEF330M Виробник : Panasonic AAB8000C235-1095274.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 330uf 25volts 5.0A OS-CON TH type