25SEPF82M+TSS
25SEPF82M+TSS Panasonic Electronic Components
25SEPF82M
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.138" (3.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Capacitance: 82 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.138" (3.50mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 28mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Capacitance: 82 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 150 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 3 A @ 100 kHz.
Інші пропозиції 25SEPF82M+TSS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25SEPF82M+TSS 25SEPF82M+TSS Виробник : Panasonic 25SEPF82M Aluminium Organic Polymer Capacitors 25volts 82uF ESR 28mohm