25WR20KLF
25WR20KLF BI Technologies (TT electronics)
25.pdf
Виробник: BI Technologies (TT electronics)
Res Cermet Trimmer 20K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 2.77mm (6.86 X 6.86 X 4.83mm) Pin Thru-Hole Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 25WR20KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25WR20KLF 25WR20KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics Datasheet_SingleTurn%20Trimmer_25-1132202.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 20K Ohms 10% SINGLE TURN