25XR10KLF
25XR10KLF BI Technologies / TT Electronics
25-1527217.pdf
Виробник: BI Technologies / TT Electronics
Trimmer Resistors - Through Hole 6.35MM 1/4"SINGLE TURN SEALED
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 25XR10KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25XR10KLF Виробник : TT Electronics/BI 25.pdf Description: TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE