25XR20LF TT Electronics/BI
25.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 20 OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 20 Ohms 10% SINGLE TURN.
Інші пропозиції 25XR20LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25XR20LF 25XR20LF Виробник : BI Technologies / TT Electronics 25-1527217.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 20 Ohms 10% SINGLE TURN