25XR50KLF TT Electronics/BI
25.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 50K Ohms 10% SINGLE TURN.
Інші пропозиції 25XR50KLF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25XR50KLF 25XR50KLF Виробник : BI Technologies / TT Electronics 25-1527217.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 50K Ohms 10% SINGLE TURN