25XR50LF TT Electronics/BI
25.pdf
Виробник: TT Electronics/BI
Description: TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 50 Ohms 10% SINGLE TURN.
Інші пропозиції 25XR50LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
25XR50LF 25XR50LF Виробник : BI Technologies / TT Electronics 25-1527217.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 1/2W 50 Ohms 10% SINGLE TURN