2696-GP-12 Marathon Special Products
1290-00956-002.pdf
Виробник: Marathon Special Products
Conn Terminal Strip 12 POS 11.1mm Solder ST Thru-Hole 20A Kulka®
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук