26SR127YL
26SR127YL Gearmo
Виробник: Gearmo
Description: 5" SATA II DEVICE CABLE 26AWG ST
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle to Receptacle, Right Angle
Gender: Female to Female
Color: Yellow
Length: 0.417' (127.00mm, 5.000")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 7
Cable Type: Flat
Usage: Internal
Fastening Type: Latch Lock
Cable Connectors: SATA
на замовлення 807 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 5" SATA II DEVICE CABLE 26AWG ST, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle to Receptacle, Right Angle, Gender: Female to Female, Color: Yellow, Length: 0.417' (127.00mm, 5.000"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 7, Cable Type: Flat, Usage: Internal, Fastening Type: Latch Lock, Cable Connectors: SATA.