Продукція > Вивідні резистори > 3W > 270 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-270K-Hitano)
270 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-270K-Hitano)
MFRSS_series_20140707.pdf
Код товару: 55355
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 270 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Габарити: 11x4 mm; Dвив. = 0,8 mm
Тип: метало-плівкові мініатюрні
у наявності 261 шт:
114 шт - склад
85 шт - РАДІОМАГ-Харків
62 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
З цим товаром купують
100 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-100KR-Hitano)
Код товару: 55298
MFRSS_series_20140707.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 100 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
Мінімальне замовлення: 6
200 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-200KR-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 200 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
26 шт - РАДІОМАГ-Львів
174 шт - РАДІОМАГ-Харків
122 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
470 kOhm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-470K-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 470 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
у наявності: 244 шт
84 шт - склад
20 шт - РАДІОМАГ-Львів
70 шт - РАДІОМАГ-Харків
70 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
1 kOhm 5% 3W вивів. (MFR300SSJTB-1KR-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 1 kOhm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V
у наявності: 741 шт
671 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
21 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
100 Ohm 5% 3W вив. (MFR300SSJTB-100R-Hitano)
Вивідні резистори > 3W
Номінал: 100 Ohm
Точність і ТКО: ±5%, ±250ppm
P ном., W: 3 W
U, роб.: 500 V