Продукція > SMD резистори > 0603 > 270 Ohm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-270R-Hitano) (резистор SMD)
270 Ohm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-270R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Код товару: 4393
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 270 Ohm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
Типорозмір: 0603
400 шт - склад
900 шт - РАДІОМАГ-Львів
500 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
З цим товаром купують
620 Ohm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-620R-Hitano) (резистор SMD)
rc_series_hitano-datasheet.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0603
Номінал: 620 Ohm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
100nF 50V X7R 10% 0603 4k/reel (C0603B104K500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
X7R_X5R.pdf
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
Мінімальне замовлення: 30
10 kOhm 1% 0,1W 50V 0603 (RC0603FR-0710KL / Yageo)
3 Додати до обраних Обраний товар
RC0603HIT.pdf
Виробник: Yageo
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
10 kOhm 5% 0,1W 50V 0603 (RC0603JR-0710KL – Yageo)
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±5% J
Pном, W: 0,1 W
Uроб,V: 50 V
400 шт - РАДІОМАГ-Львів
100 kOhm 5% 0,125W 150V 0805 (RC0805JR-100KR) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Номінал: 100 kOhm
Точність: ±5% J
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V