27AC0002
27AC0002 Essentra Components
5020.PDF
Виробник: Essentra Components
Description: ARROW RIVET, .131-.135 HOLE, .06
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Mounting Button
Head Height: 0.060" (1.52mm)
Head Diameter: 0.270" (6.86mm)
Rivet Length: 0.395" (10.03mm)
Grip Range: 0.062" ~ 0.125" (1.58mm ~ 3.18mm)
на замовлення 8381 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ARROW RIVET, .131-.135 HOLE, .06, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Mounting Button, Head Height: 0.060" (1.52mm), Head Diameter: 0.270" (6.86mm), Rivet Length: 0.395" (10.03mm), Grip Range: 0.062" ~ 0.125" (1.58mm ~ 3.18mm).