Продукція > ESSENTRA > 27AMR0940500
27AMR0940500
27AMR0940500 Essentra
White-Paper-Extraction-Force-FINAL-1.pdf
Виробник: Essentra
Screws & Fasteners Male Adjustable Rivet, .063 - .375 Panel, .354 OD
на замовлення 187 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BARBED FASTENER 0.094" NYLO NRTL, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Barbed Fastener, Head Height: 0.063" (1.59mm), Head Diameter: 0.354" (8.99mm), Rivet Diameter: 0.094" (2.39mm) 3/32", Rivet Length: 0.500" (12.70mm) 1/2", Grip Range: 0.063" ~ 0.375" (1.59mm ~ 9.53mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
27AMR0940500 27AMR0940500 Виробник : Essentra Components White-Paper-Extraction-Force-FINAL-1.pdf Description: BARBED FASTENER 0.094" NYLO NRTL
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Barbed Fastener
Head Height: 0.063" (1.59mm)
Head Diameter: 0.354" (8.99mm)
Rivet Diameter: 0.094" (2.39mm) 3/32"
Rivet Length: 0.500" (12.70mm) 1/2"
Grip Range: 0.063" ~ 0.375" (1.59mm ~ 9.53mm)