27KY2500343
27KY2500343 Essentra Components
27KY2500343.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: MOUNTING BUTTON NYLON NATURAL
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Nylon
Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4"
Type: Mounting Button
Head Diameter: 0.500" (12.70mm) 1/2"
Part Status: Active
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 29
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOUNTING BUTTON NYLON NATURAL, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Nylon, Hole Diameter: 0.250" (6.35mm) 1/4", Type: Mounting Button, Head Diameter: 0.500" (12.70mm) 1/2", Part Status: Active.