27LCSP00437
27LCSP00437 Essentra Components
1489340-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: BRD SPT SNAP LOCK NYLON 11.10MM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Snap Lock
Material: Nylon
Between Board Height: 0.437" (11.10mm)
Holding Type: Snap Lock
Mounting Hole Diameter: 0.156" (3.96mm) 5/32"
Mounting Panel Thickness: 0.063" (1.59mm)
Support Hole Diameter: 0.156" (3.96mm)
Support Panel Thickness: 0.063" (1.59mm)
на замовлення 1989 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRD SPT SNAP LOCK NYLON 11.10MM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Snap Lock, Material: Nylon, Between Board Height: 0.437" (11.10mm), Holding Type: Snap Lock, Mounting Hole Diameter: 0.156" (3.96mm) 5/32", Mounting Panel Thickness: 0.063" (1.59mm), Support Hole Diameter: 0.156" (3.96mm), Support Panel Thickness: 0.063" (1.59mm).