280-D20N2XAD
280-D20N2XAD c3controls
c3controls-Product-Specifications-Definite-Purpose-Contactors.pdf
Виробник: c3controls
Description: 2 Pole, 20A, 120V AC (50/60 Hz)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук