280-D20N2XC
280-D20N2XC c3controls
c3controls-Product-Profile-Definite-Purpose-Contactors-2022-0418.pdf
Виробник: c3controls
Description: 2 Pole, 20A, 24V AC (50/60 Hz)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук