280-D30N1NXC
280-D30N1NXC c3controls
c3controls-Product-Showcase-Definite-Purpose-Contactors_2022-0221.pdf
Виробник: c3controls
Description: 1 Pole, 30A, 24V AC (50/60 Hz)
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук