280-D30N2XAD
280-D30N2XAD c3controls
c3controls-Product-Profile-Definite-Purpose-Contactors-2022-0418.pdf
Виробник: c3controls
Description: 2 Pole, 30A, 120V AC (50/60 Hz)
Написати відгук