280-D40N3XC
280-D40N3XC c3controls
c3controls-Product-Specifications-Definite-Purpose-Contactors.pdf
Виробник: c3controls
Description: 3 Pole, 40A, 24V AC (50/60 Hz)
на замовлення 100 шт:
Написати відгук