28B1225-100
28B1225-100 Laird Performance Materials
Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Ferrite Cable Cores 93ohms 100MHz 19.05mm Inside Dia.
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE FILTER BEAT 49OHM .75"D, Packaging: Bulk, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
28B1225-100 28B1225-100 Виробник : Laird-Signal Integrity Products 28b1225-100-datasheet Description: FERRITE FILTER BEAT 49OHM .75"D
Packaging: Bulk
Part Status: Active
на замовлення 145 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
28B1225-100 28B1225-100 Виробник : Laird Technologies Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf Ferrite Cable Cores 93ohms 100MHz 19.05mm Inside Dia.