28S0670-000
28S0670-000 Laird Technologies
Catalog_FERRITE_CORES_0717.pdf
Виробник: Laird Technologies
Ferrite Cable Cores 150ohms 100MHz 12.5mm Inside Slot / SOLD AS SINGLE SIDES. ORDER 2 TO FORM A SET
на замовлення 25696 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE 150 OHM SOLID, Packaging: Tape & Box (TB), Mounting Type: Free Hanging, Material: 28, Length: 0.590" (14.99mm), Type: Flat, Design: Solid, Impedance @ Frequency: 150Ohm @ 100MHz, Inner Dimension: 0.492" W x 0.020" H (12.50mm x 0.51mm), Outer Dimension: 0.670" W x 0.134" H (17.02mm x 3.40mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
28S0670-000 28S0670-000 Виробник : Laird Performance Materials Catalog_FERRITE_CORES_0717-1846854.pdf Ferrite Cable Cores 150ohms 100MHz 12.5mm Inside Slot / SOLD AS SINGLE SIDES. ORDER 2 TO FORM A SET
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
28S0670-000 28S0670-000 Виробник : Laird-Signal Integrity Products laird-mcp-catalog-ferrite-core-sep-2020.pdf Description: FERRITE CORE 150 OHM SOLID
Packaging: Tape & Box (TB)
Mounting Type: Free Hanging
Material: 28
Length: 0.590" (14.99mm)
Type: Flat
Design: Solid
Impedance @ Frequency: 150Ohm @ 100MHz
Inner Dimension: 0.492" W x 0.020" H (12.50mm x 0.51mm)
Outer Dimension: 0.670" W x 0.134" H (17.02mm x 3.40mm)