29F0429-0T0-10
29F0429-0T0-10 Laird Performance Materials
Laird_10092020_Laird_MCP_Catalog_EMI_Filtering_and-1947796.pdf
Виробник: Laird Performance Materials
Common Mode Chokes / Filters 285ohms 100MHz 8A Thru-hole
на замовлення 443 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 245 OHM 8THD 4LN, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-THD, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.428" L x 0.216" W (10.88mm x 5.49mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.411" (10.44mm), Current Rating (Max): 8A, DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 245 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
29F0429-0T0-10 29F0429-0T0-10 Виробник : Laird Technologies Laird_10092020_Laird MCP Catalog-EMI Filtering and RF Inductor Sep 2020.pdf Common Mode Chokes / Filters 285ohms 100MHz 8A Thru-hole
на замовлення 820 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
29F0429-0T0-10 29F0429-0T0-10 Виробник : Laird-Signal Integrity Products 29f0429-0t0-10-datasheet Description: FERRITE BEAD 245 OHM 8THD 4LN
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-THD
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.428" L x 0.216" W (10.88mm x 5.49mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.411" (10.44mm)
Current Rating (Max): 8A
DC Resistance (DCR) (Max): 10mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 245 Ohms @ 100 MHz