Продукція > ROYALOHM > 2D02WGF4700TCE
2D02WGF4700TCE ROYALOHM
chip-network.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 470Ω; ±1%; No.of resistors: 2; 62.5mW; 50V
Case - inch: 0402
Resistance: 470Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Operating temperature: -55...155°C
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Number of resistors: 2
Quantity in set/package: 10000pcs.
Resistor features: terminals of all resistors are separated
Type of resistor network: Y
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 470Ω; ±1%; No.of resistors: 2; 62.5mW; 50V, Case - inch: 0402, Resistance: 470Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Operating temperature: -55...155°C, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Number of resistors: 2, Quantity in set/package: 10000pcs., Resistor features: terminals of all resistors are separated, Type of resistor network: Y.