Продукція > ROYALOHM > 2D02WGJ0470TCE
2D02WGJ0470TCE ROYALOHM
chip-network.pdf
Виробник: ROYALOHM
Category: Resistor networks
Description: Resistor network: Y; 47Ω; ±5%; No.of resistors: 2; 62.5mW; SMD
Mounting: SMD
Resistance: 47Ω
Power: 62.5mW
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 50V
Max. overload voltage: 100V
Operating temperature: -55...155°C
Number of resistors: 2
Temperature coefficient: 200ppm/°C
Min. insulation resistance: 1GΩ
Resistor features: terminals of all resistors are separated
Type of resistor network: Y
Terminal pitch: 0.65mm
Body dimensions: 1x1x0.35mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Resistor networks, Description: Resistor network: Y; 47Ω; ±5%; No.of resistors: 2; 62.5mW; SMD, Mounting: SMD, Resistance: 47Ω, Power: 62.5mW, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 50V, Max. overload voltage: 100V, Operating temperature: -55...155°C, Number of resistors: 2, Temperature coefficient: 200ppm/°C, Min. insulation resistance: 1GΩ, Resistor features: terminals of all resistors are separated, Type of resistor network: Y, Terminal pitch: 0.65mm, Body dimensions: 1x1x0.35mm.